KONTUR
KONTUR
Ивано-Франковск
Показать телефон
Рекомендовать
4
Года на рынке
3
Дня на сайте
2
Риелторов
9
Объявлений
0
Рекламная
активность

Портфолио реализованных объектов (97)

  • сдано
    KONTUR
    300 $/мес
    10 $/м²

    Слободская ул., 20

    многофункциональное помещение
    30 м²
    1 г. 9 мес. назад
    Здається в оренду сучасний офіс в ЖК Калинова Слобода. Є охорона та камери відеоспостереження, оптоволокно, парковка перед приміщенням. Також є можливість підключення генератора та старлінка для комфортної роботи. Наразі здається під магазин. Може бути для офісу. Приміщення звільняється з 1 червня.
  • сдано
    KONTUR
    6 000 грн/мес
    300 грн/м²

    Бельведерская ул., 25а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    20 м²
    1 г. 9 мес. назад
    Суборенда комерційного приміщення у центрі Бельведерська,25а - загальна площа 20м - фасадний вхід - світло 5квт -є окрема душова кабіна -санвузол на два офіси -встановлено систему охорони
  • сдано
    KONTUR
    320 $/мес

    Короля Даниила ул., 48

    БЕЗ КОМИССИИ Кант ЖК King Hall
    1 комната
    46 / 15 / 16 м²
    этаж 2 из 10
    1 г. 10 мес. назад
    Оренда квартири в центрі міста по вул. Короля Данила Оренда 1 кім. квартири площею 46м2 з стильним ремонтом, меблями та технікою Квартира розташована на 2 поверсі, будинок обжитий та заселений Окрема кімната з двоспальним ліжком та шафою купе Простора кухня-студія обладнана новою технікою, включаючи великий холодильник, плиту, духову шафу, мікрохвильову та посудомийну машину Є додаткове спальне ліжко Передпокій облаштований шафою Ціна -320$ + комунальні
  • сдано
    KONTUR
    15 000 грн/мес
    214 грн/м²

    Героїв Херсона, 4Г

    помещение свободного назначения
    70 м²
    2 г. 7 мес. назад
    Оренда приміщення вільного призначення Здається в оренду комерційне приміщення по вул. Героїв Херсона 4г (Ушинського), біля будівельного супермаркету Керамбуд - 1 поверх, фасадний вхід - загальна площа 70 м2 - потужність електромережі 10 кВт з можливістю збільшення - ремонт - кухня - меблі - санвузол Підходить як для офісу, магазину, так і невеликого виробництва
  • сдано
    KONTUR
    18 000 грн/мес
    257 грн/м²

    Героїв Херсона, 4Г

    помещение свободного назначения
    70 м²
    2 г. 7 мес. назад
    Приміщення вільного призначення Оренда приміщення по вул. Героїв Херсона, поруч будівельний супермаркет Керамбуд - 1 поверх, фасадний вхід - загальна площа 70 м2 - потужність електромережі 15 кВт з можливістю збільшення - ремонт - санвузол - є паркомісця + є можливість при потребі додатково орендувати більшу площу Приміщеннв опен спейс, вільне з першого листопада
  • сдано
    KONTUR
    450 $/мес

    Владимира Ивасюка ул., 10

    3 комнаты
    86 / 1 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2 г. 10 мес. назад
    3к. квартира в новобудові поруч Епіцентру по вул.Івасюка,10(перша здача в оренду) -кімнати окремі -поверх 8 з 10 -є всі необхідні для проживання меблі та техніка(посудомийка, пральна машина, духовка, газова плита, холодильник) -індивідуальне опалення Без тварин.
  • сдано
    KONTUR
    400 $/мес
    3 $/м²

    Радищева ул., 3-Г

    помещение свободного назначения
    116 м²
    2 г. 10 мес. назад
    Здається в оренду комерційне приміщення вільного призначення, районі АТБ по вул. Вовчинецька - загальна площа 116,6 м2 - ремонт - кухня - санвузол - зручне розташування, є можливість припаркувати машину
  • продано
    KONTUR
    24 000 $
    750 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 177

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    32 / 19 / 5 м²
    этаж 4 из 5
    3 г. 1 мес. назад
    Терміновий продаж Квартира знаходиться на 4 поверсі з 5 Загальна площа 31,6 кухня 5,4 Ремонт, вікна м/п, підлога ламінат, в коридорі, санвузлі, та кухні підлога - плитка Всі меблі залишаються
  • продано
    KONTUR
    68 000 $
    1 153 $/м²

    Независимости ул., 34

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    2 комнаты
    59 / 29 / 14 м²
    этаж 5 из 10
    3 г. назад
    Двокімнатна квартира по вулиці Незалежності (поруч Стометрівки) Квартира розташована на 5 поверсі з 10 Загальна площа 59м2, перепланована, велика простора кухня14м2, ванна 11,5м2 У квартирі зроблений ремонт, все залишається, кухня зроблена з якісних матеріалів, вся форнітура Blum Ліфт працює будинок повністю заселений та обжитий
  • продано
    KONTUR
    63 000 $
    1 000 $/м²

    Андрея Мельника ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    63 / 22 / 22 м²
    этаж 2 из 10
    3 г. 1 мес. назад
    Простора квартира 63м2 в центрі міста вул. Мельника. Кухня-студія 22м2 з меблями та технікою. Загальна площа квартири 63м2. Спальня з двоспальним ліжком, та великою шафою - купе. Якісно зроблений ремонт. індивідуальне опалення та підігрів підлоги. На території житлового комплексу є підземний паркінг, садок. Поруч супермаркети, паркова зона та центр міста
  • сдано
    KONTUR
    400 $/мес
    5 $/м²

    Бельведерская ул., 14

    офисное помещение
    82 м²
    2 г. 11 мес. назад
    Оренда приміщення по вул.Бельведерька. Приміщення офісного типу 82кв.м. на 2 пов. В наявності домофон, інтернет, охорона, кондиціонер, і/о, євроремонт. Перша лінія від центральної дороги.
  • сдано
    KONTUR
    15 000 грн/мес
    195 грн/м²

    Галицкая ул., 15

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    77 м²
    2 г. 11 мес. назад
    Приміщення навпроти ЦУМу, біля автобусної зупинки Фасадний вхід Здається в оренду приміщення вільного призначення площею 77 м2 + підвальне приміщення 40м2 Є вода, газ, каналізація, мийка, витяжка, кондиціонер, заведено 20кВт світла, санвузол. Приміщення знаходиться в самому центрі міста, поруч зупинка, базар “П’ятачок”, навпроти Цум, продуктовий ринок. Можна зняти підвальне приміщення 3400грн
  • сдано
    KONTUR
    15 000 грн/мес
    214 грн/м²

    вул. Героїв Херсона, 4г

    помещение свободного назначения
    70 м²
    2 г. 11 мес. назад
    Здається в оренду комерційне приміщення по вул. Героїв Херсона 4г (Ушинського), біля будівельного супермаркету Керамбуд - 1 поверх, фасадний вхід - загальна площа 70 м2 - потужність електромережі 10 кВт з можливістю збільшення - ремонт - кухня - меблі - санвузол Підходить як для офісу, магазину, так і невеликого виробництва.
  • сдано
    KONTUR
    8 000 грн/мес
    267 грн/м²

    Галицкая ул., 15

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    30 м²
    2 г. 9 мес. назад
    Оренда приміщення по вул. Дністровській Здається приміщення для виробництва, доставки піци чи суші. Площа 30м2. Заведена потужність світла 32 кВт, є витяжка, мийка, бойлер, газ, дві плити, вода, каналізація, санвузол. Приміщення знаходиться в самому центрі міста, поруч зупинка, базар п’ятачок, навпроти ЦУМ, продуктовий ринок. Є можливість орендувати більшу площу.
  • продано
    KONTUR
    21 800 $
    484 $/м²

    Снежная ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Княгинин
    2 комнаты
    45 / 27 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    3 г. 2 мес. назад
    Продається двокімнатна квартира р-н Нафти і Газу - 4 поверх з 5 - Загальна площа 45.5м2 - Кімнати роздільні - Санвузол роздільний - Кладовка-гардеробна - Квартира під ремонт
  • продано
    KONTUR
    24 500 $
    355 $/м²

    вул. Тополина, 22

    3 комнаты
    69 / 45 / 7 м²
    этаж 2 из 2
    3 г. 1 мес. назад
    Продам 3-х кімнатну квартиру по вул.Тополина(поруч Угорницька школа) -під ремонт - 2 поверх -цегляний будинок - індивідуальне опалення -кімнати окремі -роздільний санвузол А також є ділянка площею 4 сот
  • продано
    KONTUR
    170 000 $
    352 $/м²

    вул. Г. Хомишина

    БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
    483 / 150 / 18 м²
    2 этажа
    9 сот
    6 комнат и более
    3 г. 2 мес. назад
    Продаж приватного будинку по вул.Г.Хомишина -тиха та спокійна вулиця -поряд проживають сусіди -два окремі входи -з 2 поверху відкривається панорама на місто -будинок цегляний та утеплений пінопластом -стіни поштукатурені та утеплений дах -розведено повністю електрика -підведені комунікації: світло 8кВт(при потребі можна збільшити), центральна каналізація. Газ та центральна вода поряд з ділянкою. Також будинок підійде для проживання на дві сім'ї, адже саме так спочатку планувалося.
  • сдано
    KONTUR
    7 900 грн/мес
    152 грн/м²

    Волчинецкая ул., 124-А

    помещение свободного назначения
    52 м²
    3 г. 1 мес. назад
    Оренда приміщення по вул.Вовчинецька,124(навпроти АТБ) - загальна площа 52м - хол, два просторі кабінети, санвузол та кухня - підведено 8кВт світла - опалення індивідуальне електричне - окремий вхід
  • сдано
    KONTUR
    8 000 грн/мес
    200 грн/м²

    Юлиана Целевича ул., 10

    многофункциональное помещение
    40 м²
    3 г. 3 мес. назад
    Оренда приміщення по вул.Целевича,4Б, ідеально під продуктовий - загальна площа 40м - ремонт - торговий зал 33м,комора 5,2м, с\в - можлива здача з меблями та технікою або без - опалення кондиціонером - можлива також оренда підвалу додатково Сусіди зацікавленні у відкритті продуктового магазину! Але підійте також під інший вид діяльності!
  • сдано
    KONTUR
    16 000 грн/мес
    71 грн/м²

    Островского ул., 29а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    225 м²
    3 г. 2 мес. назад
    Здається приміщення вільного призначення 225м - вул.Островського - 2 поверх з трьох - загальна площа 225м - 45кВт світла - опалення елекрикою - окремий вхід, а також є можливість поставити вантажний ліфт - підійде під виробниче приміщення, офісні приміщення, студію та інші діяльності.
  • продано
    KONTUR
    23 000 $
    511 $/м²

    Набережна, 10

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    45 / 29 / 5 м²
    этаж 4 из 9
    3 г. 3 мес. назад
    Терміново у зв'язку з виїздом за кордон! - цегляний будинок - 4 поверх з 9 - не кутова - окремі кімнати - роздільні ванна та санвузол - металопластикові вікна

Центральный офис

Ивано-Франковск, Михаила Мулика 35
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.